Showing posts with label Christmas. Show all posts
Showing posts with label Christmas. Show all posts

Tuesday, January 29, 2013

Thursday, December 29, 2011

In spiritul sarbatorilor

Si anul asta Timisoara a intrat bine de tot in spiritul sarbatorilor. Totul e frumos luminat, casutele de pe centru sunt la locul lor si ispitesc trecatorii cu mirosuri imbietoare de mancare si vin fiert, cu bijuuri hand-made, cu tot felul de articole de imbracaminte si multe multe altele. Am gasit chiar si o casuta la care se vindeau carti extrem de ieftine. Atat de ieftine incat mi-am cumparat o carte cu doar 3 lei.
Fotografia e facuta tot in centru.

http://veronicastanasel.deviantart.com/

Sunday, December 25, 2011

Merry Christmas



Un Craciun fericit si bogat tuturor! Sper ca ati fost cuminti si ati primiti multe multe cadouri :)
veronicastanasel.deviantart.com